Julia Plec interwiev

23. ledna 2011 v 11:45 | Sarinkok |  serial

Konečně se objevil zbytek z Juliinina interwiew.. jsou tam docela zajímavé věci.. doporučuju si to přečíst :) Překvapilo mě že je možná nějaká šance aby Damon s Elenou spolu něco měli...
click.na c.č.


 Odkud a proč mají "Původní" tak velkou moc?
Je to kombinace spousta věcí. Budem je postupně zkoumata  dále vysvětlovat v pokračovní série. Když ste první svého druhu, je tu strašě věcí, které s tím souvisí. Vždycky budou odlišní. Můžou dělat věci, které osttaní upíři dělat nemohou.

Bude Katherine pořád někde okolo?
Právě teď vykonává svou úlohu v hrobce a je o velice zábavné vidět jí tam na dnu. Kouzlo bylo zlomené ale Elijah ji přinutil tam zůstat, dokud jí to nepřikáže. Právě někoho jako Katherine, která vždy dosane to co chce to musí srašně rozčilovat. Uvidíme jak dlouho to bude trvat. Třeba tam zůstane navždy. To by byla ale hodně podrážděná.

Přichízejí do města nějaké další nové postavy?
Člověk nikdy neví... až se po prázdninové přestávce vrátíme budem se hodně věnovat vlkodlakům a dohodě kterou Elena uzavřela s Elijahem.

Můžeme Elijahovi důvěřovat?
To je hodně velká otázka. Sám si říká že je mužem cti a vypadá že svojí dohou dodrží až do konce. Ale je velmi originální a hlavně je to upír, takže je to velká postava plná otázek a velká výva pro Elenu, aby zjistila jestli mu může věřit. Bude určitě velmi zajímavé sledovat jak se to vyvine.

Skutečně se Luka zajímá o Bonnie?
Vše co vám můžu povědět o Lukovi je to, že bude vyvolávat mnoho konfliktů a dozvíme se více o jeho vztahu s otcem, s Elijahem a proč bude Luka rtak konfliktní.   

Ve shrnutí. Co nám můžete povědět o druý polovině druhé série ?
Spoustu věcí jsme dali do pohybu a blížíme se ke konci kapitoly kterou jsme nazvali vlkodlačí. Právě ona přinese do příběhu opravdicky temnou atmosféru a změní životy sousty postav. Nahlídneme hlouběji do nitra nových čarodějek a co Bonnie v tomto příběhu hraje. Samozřejmně se všecko bude týkat strahu z blížícího se Klause, kdo s kým bude bojovat, kdo se s kým sblíží, kdo koho ztratí či jestli bude prokletí zrušeno obětováním Eleny.

Spousta fanoušků by ráda znala odpověď na tuto otázku : Budou Elena s Damonem někdy spolu?
Můžu vám jen říci že tento příběh je založený na děvčeti, které se vrátí do života díky lásce k jednomu z bratrů a tím kým je změní zcela život i tomu druhému. Naskýtá se mnoho cest kterými můžeme jít vpřed k budoucnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama