Kdo je to?

15. ledna 2011 v 16:02 | Sarinkok |  galerie

V promofotkách k 2x12 - The Descent se vedle Damona objevila záhadná žena. Kdo to je? To můžeme zatím jen hádat. Pozor spoilery.

Co se k záhadné postavě ví téměř jistě je, že naše neznámá se jmenuje Jessica, kterou hraje Ahna O'Reilly, a ocitá se v nebezpečné situaci, když téměř srazí "člověka" ležícího na cestě.

damon

Pokud si vzpomínáte, něco podobného jsem zde už psala:
Jessica je dvaadvacetiletá dívka. Zatímco jede po cestě, málem srazí chlápka ležícího na silnici. Běží se podívat, jestli je v pořádku. Je vyděšená a nemůže pohlédnout do jeho tváře. Když chlápek vytáhne láhev, dojde Jessica k závěru, že je to opilec a tak se vrací zpět ke svému autu. Z chlapíka se však vyklube upír, který ji ovlivní, aby se nehýbala, a pak začne nahlas mluvit sám se sebou, zda by ji měl či neměl zabít. I když ho Jessica prosí, aby to nedělal, nakonec odpoví, že musí a zakousne se ji do hrdla.

Opravdu se jedná o Damona? Prolil by Damon po tak dlouhé době nevinou krev? Zda jde o spolehlivé informace nemůžu zaručit, ale říká se na každém šprochu, pravdy trochu. Pravdu zjistíme až 28. ledna.

Další soilerové informace se točí kolem Jeremyho/Bonnie a Tylera/Caroline/Matta.
Ausiello a WWK prozradili, že nakonec dojde k polibku mezi Jeremym a Bonnie, a to někdy během února až března. A pokud jste fanoušky vztahu Matta a Caroline (což já osobně nejsem), můžete se těšit na zpestření, které vyustí do milostného trojúhelníku s Tylerem. Kdo však vyjde jako konečný vítěz zatím není vůbec jasné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama