TVD 6 spoilerů!!

4. února 2011 v 18:42 | Sarinkok |  serial
Objevilo se 6 nových spoilerů do dalších dílu.
Upířích deníku!! :D
 Je to velice zajímavé, ale jelikož jsou to spoilery více informací
najdete v celém článku!


Souboj mezi vlkodlakem a upírem : Tento konflikt zajde asi nejdál.. V jeho středu nejspíše stojí upírka Caroline a vlkodlak Tyler. Následující epizody budou o tom co se Tyler dozví a jak to ovlivní jeho přátelství s Caroline a Mattem.

Krvavý flashback : Seriál se bude opět vracet do minulosti, přesněji do momentu kdy se Stefan a Damon proměnili v upíry. Stefan zde bude povahou velice podbný Damonovi. Bude strašný a nebude vědět co se sebou. Žije s pocitem viny a proto je hříšný a žádostivý. Oba budo velice závislý na krvi.

Návrat strýčka Johna : Ve snaze ochráit Elenu před obávaným upírem Klausem Stefan vyhledal jejího otce Johna. Právě on má totiž nějaké informace o Klausovi ale nikdo neví zda mu může důvěřovat. Musí se vrátit až k Eleniným kořenům, aby odhalili některé skryté věci. Jph přijde domů a zatímco se snaží s každým spolupracovat,jediná Elena si ho vůbe nevšímá co vypadá na velmi nepříjemnou situaci.

Katherine je pořád velkou hrozbou : I když je Katherine pořád v hrobce, pomalu začíná plánovat jak se odtamtud dostat ven. Je to žena která musí a chce ít všechno pod kontrolou a kdyby neměla vůbec by se jí to nelíbilo. A to není zrovna moc dobrá věc.

Magický přítel Bonnie : Ve městě s objevili nový čarodějov, kteří  spolupracují s upírem Elijahem. To ale znamená že jsou dobří, nebo zlí ? V dalších dílech se dozvíme proč s Elijahom spolupracují, co to znameá a jaký je vztah mezi Lukou a jeho otcem. Tento vztah je velice omplikovaný a komplikuje život i Bonnie která se o něm dozvídá víc a víc.

Elenin osud : Když byla elena v knihám připravená obětovat se, tak zemřela. Jak to ale bude v seriále? Výkonná producentka Julie Plec ám na to odpověděla takto : "Elena je pořád člověkem, takže mluvito tomto je stále ještě předčasné. Je jednou z možností které si můžeme vybrat protože je to v knize důležitý moment. Kdy se tedy probereme touhle cestou ? Stále na tyto otázky nemáme odpověď ale je to něco o čem celý náš čas hovoříme."

Finále měsíce : V minulé séri jsme se postupně dostali až ke dni zakladatelů který byl jedním velkým zlomem v seriálu. Ale máme před sebou ještě jeden hlavní splý měsíce který ukončí celou druhou sérii. V důsledku toho se budou dít velmi zlé věci. Máme před sebou i možnost hrozcího rituálu oběti která může zlomit kletbu Slunce a Měsíce a to je ten moment na který se budeme moci ve vrcholu druhé série podívat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama