Březen 2011

OP CAMPAIGN (Spring 2011)

31. března 2011 v 15:05 | Sarinkok |  galerie

Mystic Falls - Tour (Foto)

30. března 2011 v 18:02 | Sarinkok |  galerie
@ Shirarose na twitter přidala nějaké fotky městečka Mystic Falls, ve kterém se točí TVD. Na fotkách je několik budov, které určitě znáte ze seriálu :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.comimagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2X17 "Know Thy Enemy"

29. března 2011 v 17:41 | Sarinkok
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com


Photoshoot R Astudillo 2011

29. března 2011 v 7:07 | Sarinkok |  galerie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Figurky z Vampire Diaries

27. března 2011 v 14:37 | Sarinkok |  serial


Figurky z Vampire Diaries Figurky z Vampire Diaries Figurky z Vampire Diaries


Informations from Paul

27. března 2011 v 14:29 | Sarinkok |  postavy a herci
Paul Wesley (Stefan) se právě teď setkal s fanoušky na EyeCone v Atlantě a co to i prozradil.
10.) neví se rozhodnout mezi Jacobem a Edwardem 11.) líbí se mu Hillywood parodie a viděl ji hned jak to bylo možné - Nina Dobrev (Elena / Katherine) chodila se svým iPad po place a všechny donutila podívat si to 12.) fanoušci jsou velmi zdvořilí a jemu jejich zájem velmi lichotí 13.) chtěl by jít do Portugalska 14.) na poznámku o tom, že pláč před kamerou mu jde velmi dobře pohotově odpověděl: "Ian stojí mimo záběru a štípe mě do nohy .." 15.) kvůli herectví skončil s hokejem 16.) oblíbená scéna z první série je před první milostnou scénou - když se Elena dotkne Štěpánově tváře 17.) nemá mnoho nejlepších kamarádů - nenarátal by je ani 50 18.) nejlepším kuchařem z kolegů je Matthew Davis (Alaric) 19.) Iana již považuje za svého bratra 20.) doufá, že brzy natočí nějaký film 21.) aby dokázal, jak moc mu záleží na této úloze - nabídl se, že se hodí v pilotním dílu přes okno 22.) během první série velmi těžko rozlišoval Stefana on sebe samotného 23.) oblíbenou hudební skupinou je Broken Social Scene"


Layout with Taylor Lautner

14. března 2011 v 16:34 | Sarinkok |  Layouts
Nickname:
Heslo:
Pravidla:
1.Nijak nemenit lay
2.Do menu dejte mojí ikonku
( lay nevydavat za svuj)


Layout with Selena Gomez

14. března 2011 v 7:36 | Sarinkok |  Layouts

Nickname:
Heslo:

Pravidla:
1.Nijak nemenit lay
2.Do menu dejte mojí ikonku
( lay nevydavat za svuj)

Nová charakter // Kouzelník

12. března 2011 v 9:01 | Sarinkok |  postavy a herci
Do naší party v TVD se přidává i další herec, který bude hrát kouzelníka Madoxe
a objeví se v 17.dílu
"Know Thy Enemy"


TVD vs. The Office

8. března 2011 v 20:55 | Sarinkok |  serial
Je tady nová anketa kde Vampire Diaries soupeří se seriálem "The Office"! Tak hlasujte pro TVD!
Zatím prohrává! :( Stačí kliknout na obrázek! :))

Nina Dobrev // Teen Vogue 2011

8. března 2011 v 20:55 | Sarinkok |  galerie
Nina se objeví v dubnovém vydání časopisu Teen Vogue!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Paul Wesley plays in Smallville

6. března 2011 v 17:46 | Sarinkok |  postavy a herci
Nečekala jsem že se v díle 2x15 ztracený syn objeví Paul Wesley. Chvíly jsem myslela ,že je to někdo podobný Paulovi ,ale pak jsem si ho prohlídla a byl to on :) Vypadal skvěle jen měl jiný hlas než v TVD a oč šlo v tom díle ?
Paul jako postava Lukas ve Smallville je brácha Lexe Luthora ,ale Lex nevěděl že je to jeho bratr řekl mu to jeho táta ..
Paul tedy Lukas byl podvodník hrál karty a pak se zjistilo ,že podváděl a chtěli ho zastřelit ,ale on utekl a Lex mu řekl že je jeho bratr a tak Lukas nastoupil do jeho luxus auta a odjeli do jeho panstvý :D
Podstatě Lukas měl všechno dostat on po Lexovi ,ale pak se ukázalo ,že Lex a Lukas hráli jen hru proti otci Laonelovi ,takže ho vystrašili ,že se zjistilo i to ,že v podstatě vidí :D
Pár mých animací z toho dílu

zdroj:

About Smallville ..

5. března 2011 v 21:13 | Sarinkok
Vím že se to sem vůbec nehodí ale kromě Vampire Diaries zbožňuju serial Smallville.a proto že málo kdo zná Smallville a tak Vás chci seznámit :-♥*
ZNĚLKA ZE SMALLVILLE (CELÁ ORIGINÁLNÍ)

POPIS SERIÁLU SMALLVILLE

Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí, déšť meteoritů změní život spoustě lidí. Syn bohatého a bezohledného Lionella Luthora, Lex, je ozářen a přijde o vlasy, malá Lana Langová ztratí oba rodiče a bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed kukuřičného pole malého chlapečka. Adoptují ho, přičemž už tuší, že malý Clark nepochází z této planety. Střihem se dostáváme o 12 let později, kde dospívající Clark překvapuje své okolí i sám sebe svými neobvyklými schopnostmi - svou rychlostí a silou.

Začíná si uvědomovat, že je jiný, a rodiče mu odhalí tajemství jeho příchodu. Při autonehodě se seznámí s Lexem Luthorem, zachrání mu život a mezi oběma muži vzniká přátelství. Mezitím se v místní nemocnici probouzí z komatu Jeremy, hoch, který byl rovněž postižen ozářením v kukuřičném poli, když jej předtím jeho spolužáci připoutali ke kůlu jako tzv. strašáka roku. Mstí se svým bývalým kamarádům, dostává je do komatu elektrickými výboji. Jeho běsnění dokáže zastavit jen superman Kent Clark.
O POSTAVÁCH

Clark - Už od školy touží po Laně. Má schopnosti o kterých si můžeme nechat zdát a zachran'uje přátelé před nebezpečím.
Lana - Oblíbená a nejhezčí holka na škole. Je to dívka pracovitá, hodná a velmi upřímná. Její rodiče zahynuli v den kdy padaly meteority ...
Chloe - Velmi nadaná novinářka má velké šance se velmi proslavit mimo to dříve toužila po Clarkovi ten však touží po Laně.
Whitney - S Lanou chodili ,ale pak šel do války a zahynul ...
Lex - Kamarád Clarka ,který mu zachránil život. Lex však pátrá jak je možné že ho mohl zachránit když do něj narazil velkou rychlostí.
a dalšíí ..
zdroj:

Ur Not My Daddy | Katherine Pierce

5. března 2011 v 17:14 | Sarinkok |  videa
No žádné novinky a to doslova žádné :P tak já budu zachvíli uklízet musím si vyluxovat a pak se kouknu zase na Smallville ted' koukám pořád ;)

4x05 - casting and cast role

5. března 2011 v 12:27 | Sarinkok |  serial
Dozvěděli jsme se, jaké postavy se objeví v epizodě 4x05 (zatím bez názvu) a jeden z herců již přislíbil propůjčit nové postavě svoji tvář. Jména hledejte uvnitř článku.

Raoul - vůdce smečky vlkodlaků ze Shreveportu, objeví se asi v sedmi epizodách [herec: Daniel Buran]

Don Bartolo - muž mezi 40 a 60 lety, zlý a obaváný Mexičan, objeví se ve flashbacku, kdy mu bude 40, Jesusův strašlivý děda, mocný brujo (čaroděj), mluví španělsky

Mladý Jesus - malý devítiletý Hispánec, viděn ve flashbacku z roku 1985, žije na poušti Chihuahuan desert se svou matkou a dědečkem, mluví španělsky

Jesusova matka - třicátnice, Mexičanka, viděna ve flashbacku z roku 1985. Zoufale se snaží ochránit svého syna před dědečkovým vlivem, mluví španělsky

Ostraha - třicátník, hlídá Billa, je plně zabrán do hry na mobilu

Padre Santiago - padesátník, viděn ve flashbacku z roku 1610 ve Španělsku, tento kněz-upír zrovna saje krev z jedné ženy ve sklepení, mluví španělsky

Dva mužští šerifové - třicátníci/čtyřicátníci, dva uchechtaní upíří šerifové nesouhlasí s Billovým nařízením hlídat čarodějnici (Bill má větší slovo než šerifové?)

Ženská šerifka - třicátnice/čtyřicátnice, užívá si s Pam

Poslední informace přichází z městečka Eagle Rock, které je využíváno k natáčení lokací, které vystupují v seriálu jako Bon Temps. Je to místo, kam např. ubytoval v minulé sérii Sam svoji rodinu. Podle všeho se zde bude odehrávat velký požár nebo alespoň výbuch jednoho z domů.

Graphic blingee.com (PARODIE)

4. března 2011 v 22:12 | Sarinkok |  Vampire Diaries Parody
Je to jednoduchý výrobek :) vyrrobili jste někdy taky něco z té stránky? :D :P
@ vampire--diaries--serial.blog.cz
Damon & Stefan čekají na zubaře v čekárně :D
@ vampire--diaries--serial.blog.cz
A jde se vyndat zoubek :P
@ vampire--diaries--serial.blog.cz