epizody 2. serie

Prodloužené promo k poslednímu dílu!!!

7. května 2011 v 19:23 | Sarinkok

TVD 2x19- Klaus- Online

24. dubna 2011 v 21:42 | Sarinkok
A máme tady epizodu 2x19 online.

Vampire Diaries - 2x19 Klaus

22. dubna 2011 v 20:25 | Sarinkok


Tak konečně tady máme další díl. Tentokrát se jmenuje Klaus. Díl si můžete stahnout tady. A já se jdu konečně kouknout :)) sem fakt zvědavá. Tak zatíííím.

Název epizody 2x22

3. dubna 2011 v 15:34 | Sarinkok
Díky twitteru Iana už víme název epizody 2x22 - As I Lay Dying

imagebam.com

The Vampire diaries 2x16 na uložto.cz

27. února 2011 v 9:03
Kdo ještě neviděl nový díl,tak si to stáhněte..Jsou tam dobře vložené titulky a je to i v dobré kvalitě :) http://www.uloz.to/8049630/the-vampire-diaries-2x16-the-house-guest-cz-titulky-avi

TVD 2x15 // Cz tit. Download

19. února 2011 v 20:30 | Sarinkok
15.díl ke stažení 
s CZ titulkama!

The Dinner Party// Online

19. února 2011 v 18:58 | Sarinkok
Máme tady 15.díl online!


TVD 2x15 Download

19. února 2011 v 15:06 | Sarinkok
Máme tady další díl, který si můžete stáhnout 


TVD 2x14 cz titulky!

11. února 2011 v 19:46 | Sarinkok
A máme tady titulky. Sice dneska 
s menším zpožděním než jindy ale to je z důvodu
pozdního dodání EN titulků, které 
bývají kolem 6 - 7. hodiny ranní. Ale dneska 
se objevily až po 12 hodině. Mimo to ale překladatelé se hned 
vrhli do práce a stihli pčřaložit a upravit titulky za 6 hodin!
Což je podle mě obdivuhodný!! :) 
¨Děkujeeme!!

TVD 2x14 Download

11. února 2011 v 17:25 | Sarinkok
A máme tady další díl TVD tentokrát 14. ve kterém 
Elene odjede na romantický víkend se Stefanem.
Ale změní se v nečekané drama!
No užijte si to.

2x14 Crying Wolf cz titulky

29. ledna 2011 v 19:00 | Sarinkok
wr

TAJNOSTI A LŽI - Stefan a Elena se vydávají na cestu na, jak doufají, romantický víkend v Gilbertovském rodiném domě u jezera, avšak netuší, že nejsou sami a někdo je ze stínu sleduje. Jenna si začíná dělat starosti, že k ní Alaric není úplně upřímný. Jules vysvětluje Tylerovi důležitost kletby Slunce a Měsíce, ale záměrně vynechává podstatný detail. Damon si zajde do Historical Society na čaj, aby si mohl promluvit s Elijahem, ale ten mu nehodlá vyzradit žádné tajemství. S Carolineinou a Jeremyho pomocí, Bonnie použije falešné opatření, aby zjistila od Luky novou šokující informaci. Nakonec Tyler nabídne Mattovi nějaké rady ohledně jeho vztahu.

Čtrnáctý díl ke stažení zde.

2x13 Daddy Issues cz titulky

29. ledna 2011 v 18:57 | Sarinkok
uz

Johnathan Gilbert (guest star David Anders) se vrací do Mystic Falls k nemilému překvapení Eleny, Jenny a Damona. Caroline poví Stefanovi o rozhovoru s Tylerem, a tak se Stefan snaží, jak může, aby se dostal k zmatenému a emočně nestálému Tylerovi. Jeremy utěšuje Bonnie po znepokojující konverzaci s Jonasem (guest star Randy Goodwin). Když si Jules (guest star Michaela McManus) vezme rukojmí, situace se rychle vystupńuje v násilnou konfrontaci.

Třináctý díl ke stažení zde.                                               a titulky  tady                     

2x12 The Descent

9. ledna 2011 v 12:22 | Sarinkok
ghk

Stefan a Alaric se pokoušejí najít Isobel, aby zjistili něco o Klausovi, ale bezvýsledně. Elena a Rose vedou upřímný rozhovor o citech, které Elena chová k bratrům. Damon se snaží zachránit Rose, která pomalu bolestivě umírá a stává se hrozbou pro všechny ve městě. Na povrch vyjdou některé nové skutečnosti o Jules. Caroline si není jistá s city, které chová k Tylerovi, ale chce být především jeho kamarádkou. Někdo umře a všechno se změní.

Dvanáctý díl ke stažení zde

2x11 By the Light of the Moon cz titulky

9. ledna 2011 v 12:19 | Sarinkok
ut

TYLER ČELÍ JEHO PRVNÍ PŘEMĚNĚ - S bližícím se úplňkem Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na proměnu, ten je bezmocný, protože to nemůže zastavit. Zatímco Stefan a Katherine hrají jednu ze svých her, Damon a Alaric jsou podezřívavý, když se v Mystic Falls objeví Jules, která hledá Masona. Elena je flustrovaná pro to, co udělal Jeremy a její přátelé, aby ji udrželi v bezpečí. Bonnie a Luka pracují na kouzlu. Konečně Elijah vystoupí s nečekanou nabídkou, která by mohla změnit všechno.

Jedenáctý díl ke stažení zde

2x10 The Sacrifice cz titulky

9. ledna 2011 v 12:14
zajímavý náv
er

rJEREMY SE DOPOUŠTÍ VELKÉ CHYBY - Elena se rozhodne vzít věci do svých rukou a má pro Rose zajímavou nabídku, když ji pomůže. Věci však naberou nečekaný směr, Rose tak žádá Damona, aby pomohl s Eleniným plánem. Jeremyho bezohledný pokus pomoc Bonnie získat měsíční káme postaví jeho a Stefana do nebezpečné situace. Bonnie a Luke si vytvoří užší vztah. Tyler ukazuje Caroline sklep Lockwoodů, učíní tam však objev, který je oba velmi vystraší.

Desátý díl ke stažení zde.

2x09 Katerina cz titulky

9. ledna 2011 v 11:15
olp

KATHERININA MINULOST ODHALENA - Elena se vystavuje nebezpečí, když se snaží najít pravdu o
Katherinině minulosti a také co skrývá její vlastní minulost. Elena ví, že by Stefan s plánem
nikdy nesouhlasil a tak prosí Caroline, aby mlčela. Damon vykošisťuje svého nového důvěrníka
při odhalování moci a účelu měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se seznamují s Lukem - novým studentem s šokující rodinou historií.

Devátý díl ke stažení zde

2x08 Rose cz titulky

9. ledna 2011 v 11:11
uo

PRADÁVNÁ BYTOST V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon se dozvídají nové informace na téma lidí, upírů a událostí v dávné minulosti, poté, co přispěchají na pomoc Eleně. Jeremy pomáhá Bonnie po velice těžkém a vyčerpávajícím kouzle. Caroline dělá vše pro to, aby trochu ulehčila Tylerovi v jeho těžkém životním období. Damon a Stefan se dozvídají nové informace.

Osmý díl ke stažení zde.

2x07 Masquerade cz titulky

9. ledna 2011 v 11:08
rt

SMRT NA MAŠKARNÍM BÁLE - Stefan a Damon se dohodnou na novém způsobu, jak se na maškarním bálu u Lockwoodů vypořádat s Katherine. Katherine se staví u své staré známé - Lucy, aby ji doprovázela na bál. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají, co můžou, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ovšem Katherine má připravené překvapení, o kterém nemohl nikdo z nich tušit. Okolnosti se zvrtnu, když Matt a Tyler se svými přáteli začnou popíjet alkohol.

Sedmý díl ke stažení zde

2x06 Plan B cz titulky

9. ledna 2011 v 11:05
qae

KATHERINE SE VYBÍRÁ NOVOU OBĚT - Jeremy se snaží pomoci Alaricovi a Damonovi s vypořádáním se s Katherine, a to navzdory Elenině snaze udržet ho v bezpečí. Šerifka Forbesová a Caroline tráví několik vzácných chvil jako dcera a matka. Bonnie náhodou zjistí nové informace o Masonovi a podělí se s nimi se Stefanem, čímž přinutí Damona, aby vzal věci do svých rukou.                       

Šestý díl ke stažení zde.

2x05 Kill or be Killed cz titulky

8. ledna 2011 v 21:31
tp

MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Tyler se od Masona dozvídá více o prokletí Lockwoodů. Stefan a Damon se hádají kvůli tomu, jakým způsobem se mají vypořádat s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho od toho, aby se stále více nezaplétal do tajemství Lockwoodů, ovšem Jeremy se snaží si s Tylerem nebrat servítky. Mason se podělí s šerifkou Forbesovou o nějakou šokující informaci, vedoucí k noci plné násilí, vyznání a lámání srdcí.

Patý díl ke stažení zde.

2x04 Memory Lane cz titulky

8. ledna 2011 v 21:21
io

DAMON SI VYTVÁŘÍ NOVÉHO NEPŘÍTELE - Stefan používá drastická opatření, aby zjistil pravý důvod, proč se Katherine vrátila do Mystic Falls, a je šokován, když zjistí, co se doopravdy stalo v roce 1864. Damon opět zkouší novou taktiku, jak vyřešit jeho problémy s Masonem, ale ukáže se to nákladné. Tyler tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine řekne o ultimátu, Stefan a Elena mají jen velmi málo možností.

Čtvrtý díl ke stažení zde

2x03 Bad Moon Rising cz titulky

8. ledna 2011 v 21:14
ui

STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alaric se vydávají na univerzitu v Duke a pomocí Isobelina výzkumu o paranormálních jevech se snaží najít jakékoli vodítko k tajemství, které obklopuje rodinu Lockwoodů. Isobelina bývalá studentka Vanessa jim nabídne pomoc při procházení jejího výzkumu a sama se toho při té příležitosti dost přiučí. Stefan v lesích narazí na nové děsivé nebezpečí a Tyler zjišťuje šokující pravdu o Masonovi.

Třetí díl ke stažení zde

2x02 Brave New World

8. ledna 2011 v 17:10
sa

KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufaná Caroline opouští nemocnici a připojí se ke kamarádům na karnevalu Mystic Falls, Damon chce okamžité zasáhnout, ale Stefan a Elena se postaví na její obranu. Matt je naprosto zmatený Carolininým chováním, ale stále se jí pokouší říct o svých citech k ní. Damon podezřívá Tylerova strýce Masona a využívá Tylerovu prchlivou povahu ve snaze odhalit Masonovo tajemství. Bonnie je ze všeho, co se kolem ní děje, rozrušená a svůj hněv si vylévá na Damonovi.

Druhý díl ke stažení zde

2x01 The Return cz titulky

8. ledna 2011 v 17:04
tu

KATHERINE SE VRÁTILA PRO ODPLATU - vracíme se do stejné noci jako ve finále minulé série, Elenu po příjezdu domů čeká noční můra, když zjistí osud strýčka Johna a Jeremyho. V nemocnici Matt, Bonnie a Damon utěšují šerifku Forbesovou, zatímco čekají na zprávu, jestli Caroline přežije autonehodu. Po zmateném rozhovoru o nočních událostech si Damon jako první uvědomí, že se Katherine vrátila. Její příjezd nutí Stefana a Damona zjistit, co chce, proč se vrátila, a jak moc velkou hrozbou je pro lidi, které milují. Mezitím, co se Tyler vzpamatovává ze smrti otce, je překvapen, když jeho tajemný strýc Mason Lockwood přijíždí utěšovat rodinu

.První díl si můžete stáhnout zde.


 
 

Reklama